Primaire tabs

NGC4500FAEU

CERTIFICATIETESTER GESTRUCTUREERDE BEKABELING

In de afgelopen jaren is het dataverbruik geëxplodeerd en de vraag naar 40G en meer is nauwelijks nog bij te houden om gebouwen, datacenters en campussen te bedienen. Door de nieuwe technologieën dringen veranderingen zich op in alle aspecten van de bedrijfsnetwerken – nieuwe industriële normen, nieuwe topologieën, nieuwe aansluitmogelijkheden, nieuwe testmethodes en zeker nieuwe uitdagingen voor designers en techniekers. Alles in het bedrijf is nieuw! De bestaande apparatuur is ontoereikend geworden voor de nieuwe bedrijfsnetwerken. Met de VIAVI Certifier40G zijn de techniekers echter uitgerust met alle mogelijke apparatuur om zowel koper- als glasvezelkabelnetwerken snel, volledig en correct te certificeren conform de bestaande en toekomstige kabelnormen.

Gebruiksefficiëntie
De Certifier40G is niet enkel de meest vooruitstrevende oplossing, maar ook de snelste en de meest complete. Of het nu om een koper- of glasvezelkabel gaat, het certificeren wordt correct en snel uitgevoerd van de eerste keer.

  • De snelste oplossing die elke kabel binnen de 9 seconden kan certificeren, dus een tijdbesparing van 30 minuten telkens wanneer 150 kabels van CAT6A* worden getest
  • Tier 1 certificering van multimode, single-mode en multimode MPO vezelkabels in minder dan 6 seconden
  • Automatische PASS/FAIL analyse van kabeluiteinden voor alle vezeltypes
  • De volledige test is zichtbaar op beide modules (lokaal en op afstand)
  • Vooraf geconfigureerd met de specificaties van toonaangevende kabelfabrikanten

Toepassingen

  • De enige certificeerder die klaar is voor categorie 8
  • Eenvoudig testen van 10/40/100G MPO links
  • Inspecteer glasvezeluiteinden met PASS/FAIL analyse
  • De complete Tier 1 test
  • Zichtbaar op beide modules (lokaal en op afstand)